Apie ANVOL

1995 m. Estijoje, Taline, įkurta kompanija „Anvol“ yra tarptautinė įmonių grupė, tiekianti aukščiausius kokybės ir saugos standartus atitinkančius žaislus ir vaikiškas prekes. „Anvol“ įmonių grupė savo veiklą vykdo Baltijos jūros regione (Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Kaliningrado srityje) ir Gruzijoje. Pagrindiniai kompanijos veiklos segmentai yra didmeninė ir mažmeninė prekyba. Pagrindinė „Anvol“ būstinė ir logistikos padalinys įsikūrę Estijoje, šalia sostinės Talino esančiame Maardu mieste.

Jau daugiau kaip du dešimtmečius kompanija „Anvol“ platina daugybės visame pasaulyje žinomų prekių ženklų produkciją, savo asortimentą nuolat papildydama naujausiomis prekėmis ir užimdama vis didesnę rinkos dalį. Mes nuolat ir daug investuojame į rinkodarą bei reklamą, kad visada būtume žingsniu priekyje – mūsų partneriai gali patvirtinti, kad ši strategija išties veiksminga.

„Anvol“ mažmeninės prekybos padalinys valdo daugiau kaip 40 strategiškai geriausiose vietose veikiančių parduotuviųXS Žaislai ir Chicco. Mažmeninės prekybos veikla yra centralizuota logistikos, rinkodaros ir klientų aptarnavimo srityse. Mažmeninės prekybos padalinys taip pat atsakingas už įmonės elektroninės prekybos plėtrą.  

Nuosavas logistikos padalinys vykdo importo-eksporto operacijas ir užtikrina sklandų bei profesionalų prekių tiekimą klientams.

Būdami rinkoje daugiau kaip 20 metų, įgijome daug patirties, tačiau nuolat siekiame tobulėti, nes žinome, kad turime nepakartojamą galimybę dirbti su geriausiais pasaulyje klientais – vaikais!